Кожен власник транспортного засобу прагне економити пальне. Але, крім бажання, слід робити ефективні дії. Пропонуємо у цьому огляді докладно розглянути методи, що дозволяють знизити витрати на палива.

  • Правильне перемикання передач. Якщо передачі перемикати вчасно, можна заощадити до 30% палива. Справа в тому, що робота транспортного засобу на підвищених оборотах призводить до передчасного зносу двигуна, що також негативно впливає на витрату пального.
  • Застосовувати закони фізики. Зекономити палива можна, якщо зменшити навантаження на двигун. Наприклад: долаючи височини за рахунок набору швидкості на спусках та рівнинах.
  • Різка манера водіння. Якщо уникати різкі гальмування та набір швидкості, можна заощадити до 40% палива. Якщо за кермом транспортного засобу знаходиться водій, віддалено перевірити його стиль водіння без спеціального обладнання практично неможливо. Однак, якщо встановити сучасний автомобільний трекер, то власник зможе на відстані визначати манеру водіння та своєчасно реагувати.
  • Монтаж моніторингового устаткування. Згідно зі статистикою, близько 30% палива недобросовісні водії зливають. Щоб цього уникнути, фахівці рекомендують встановити датчик витрати пального чи датчик рівня палива. Перший прилад врізається безпосередньо в паливну магістраль і дозволяє контролювати кожен витрачений літр палива. Датчик рівня палива встановлюють безпосередньо в паливний бак, що дозволяє визначати рівень ПММ у ньому. У продажу можна зустріти моделі, які врізаються в бак або кріпляться зовні, а також дротові та бездротові варіанти. Кожен різновид даного пристрою має свої переваги та недоліки, визначити які можна, якщо ознайомитися з докладною характеристикою, яка представлена за посиланням https://gps-garant.com.ua/product-category/datchiki-urovnya-topliva/.
  • Стан шин. Якщо своєчасно обслуговувати автомобільні шини, а також підтримувати оптимальний тиск, можна заощадити до 20% палива.
  • Дотримуватись швидкісного режиму. Кожен автомобіліст знає, що чим вища швидкість, тим більша витрата палива. За допомогою GPS-трекера власник транспортного засобу може віддалено визначати швидкість пересування на кожній ділянці маршруту. Деякі моделі трекера можна налаштувати таким чином, що власник отримуватиме сповіщення у випадку, якщо водій перевищив задану швидкість.
  • Своєчасне технічне обслуговування. Несправність ходової, підвіски, двигуна і навіть стан олії негативно впливає на витрату палива. Регулярне обслуговування автомобіля дозволить заощадити до 20% на паливі.