Важливо розуміти, що відсутність вже одного-двох зубів може привести до проблем куди більш серйозних, ніж здається на перший погляд. При порушенні цілісності зубного ряду змінюється вся фізіологія жувального процесу: сусідні зуби починають відчувати надмірне жувальне навантаження і руйнуються швидше, зуби, розташовані навпроти відсутнього, починають висуватися зі своїх лунок у вільний простір, а в області щелепи розвивається ефект "розсмоктування" кістки. Всі ці чинники значно підвищують ризики виникнення хвороб шлунково-кишкового тракту і порушують сам процес всмоктування поживних речовин в ротовій порожнині.

На щастя, сучасна медицина знає масу ефективних способів уникнути всіх цих проблем. В наші дні протезування зубів Львів, ціни залежать від виду протезування, - одне з найбільш швидко напрямків стоматології. Нові технології заміщення зубів дозволяють зробити це з максимальною точністю і збереженням цілісності здорових тканин. В цілому, методи зубної ортопедії можна розділити на дві загальні групи: протезування знімними і незнімними протезами. Розглянемо докладніше ці технології і спробуємо розібратися в тому, який метод протезування зубів вибрати.

Незнімне протезування застосовується найчастіше при руйнуванні одного або декількох зубів і при наявності невеликих по протяжності дефектів зубного ряду. Основною особливістю цього виду протезування, як зрозуміло з назви, є постійна фіксація конструкції - після установки такі протези не можуть вийматися з порожнини рота. Незнімні протези бувають декількох типів, найпоширеніший з яких - зубні коронки. Коронка - це конструкція, що нагадує ковпачок, яка покриває видиму частину зуба і імітує її природну форму. Така конструкція дозволяє відновити пошкоджений зуб, захистити ослаблений або відколотий зуб від подальшого руйнування, відновити порушене забарвлення зуба або змінити його неправильну форму.

Коронки ставлять на зношені або мають сильні ураження зуби. Найпопулярніший матеріал для виготовлення коронок - металокераміка. Металокерамічна коронка міцна, надійна, зовні мало відрізняється від здорового зуба і не втрачає з часом свого початкового кольору. Вона являє собою металевий каркас, покритий тонким шаром кераміки.

Металокераміка популярна в силу своєї щодо невисокій вартості, але ставити таку коронку можна тільки на міцні зуби.