• Нагородами турніру на Полтавщині відзначилися дартсмени з Донеччини
20:09, 18 березня

Нагородами турніру на Полтавщині відзначилися дартсмени з Донеччини

9-10 березня в Розсошенцях Полтавської області відбувся 2 етап змагань з дартсу «Poltava region cup».

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Серед 32 учасників було 4 спортсмени з Донеччини – Юрій Агневщиков, Костянтин Буравльов, Максим та Олена Пивошенко, які представляють Авдіївську міську громаду і Донецьку територіальну організацію Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

У перший ігровий день змагання пройшли в дисципліні «501DO». Серед жінок Олена Пивошенко здобула впевнені перемоги й золоту нагороду. Серед чоловіків Юрій Агневщиков переконливо подолав груповий етап і півфінал, але поступився у фіналі та отримав «срібло». Костянтин Буравльов став бронзовим призером.

В другий змагальний день кращих визначали 8 команд по 4 учасники в кожній. Спортсмени Авдіївської громади Донецької області пройшли турнірний шлях без жодної поразки, удостоївшись кубку за 1 місце.