• Головна
  • Золоту медаль на змаганнях з адаптивних видів спорту у США здобув поліцейський з Донеччини
21:35, 11 березня

Наші спортсмени успішно стартували на замганнях United States Air Force and Marine Corps Trials 2024.

У пауерліфтингу змагалися Вадим Гільчук, Алан Болієв, Юрій Гапончук, Вадим Кіріченко, Ілля Денисенко, Назар Лозовий, Артем Коц, Тимур Леон та Ігор Бутенко.

Українська команда має в здобутку вже три золота (Гільчук, Болієв, Коц) та три срібла (Кіріченко, Денисенко, Бутенко).

Зокрема серед переможців співробітник Національної поліції з Краматорська Алан Болієв. Він працює в правоохоронних органах вже 12 років. Наразі він займається документуванням злочинів росіян. 2 січня 2023 року Алан Болієв отримав поранення внаслідок ракетного обстрілу Краматорська.

Пишаємося нашими героями та бажаємо їм здобути більше перемог. Попереду ще багато цікавих турнірів.

Змагання Повітряних Сил США (United States Air Force and Marine Corps Trials) – це щорічні внутрішні змагання для ветеранів та військовослужбовців США, які отримали травми, поранення або захворювання під час військової служби.

Золоту медаль на змаганнях з адаптивних видів спорту у США здобув поліцейський з Донеччини, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію