• Головна
  • Три «золоті» медалі на етапі Кубка світу з підводного спорту у Франції здобула плавчиня з Донеччини
10:17, 1 березня

З 23 по 25 лютого у французькому Екс-Ан-Провансі відбувся перший етап Кубку світу з підводного спорту 2024 року, що зібрав 523 учасників із 18 країн. У складі збірної України виступала Тетяна Пеніна — представниця Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Україна".

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

15-річна Тетяна Пеніна відзначилася трьома "золотими" нагородами: у дисциплінах плавання в біластах 50 та 100 метрів, а також в естафетному плаванні 4x100 м в змішаній команді — щоб встановити світовий рекорд у цьому виді програми, збірній Україні не вистачило лише 1 секунди.

плавчиня 2

плавчиня 2

Тетяна Пеніна має звання майстер спорту України міжнародного класу, на змаганнях представляє Краматорську громаду. Тренує атлетку Юлія Тернова.

плавчиня 1

плавчиня 1

"Команда України у Франції здобула вражаючі 37 нагород, з яких 21 золота, 6 срібних та 10 бронзових. Важливо, що цей старт є одним із низки ліцензійних турнірів у відборі на участь у Всесвітніх іграх 2025 року", — додали в управлінні фізичної культури та спорту.