• 6 медалей на чемпіонаті України U18 вибороли дзюдоїсти з Донеччини
14:43, 28 лютого

6 медалей на чемпіонаті України U18 вибороли дзюдоїсти з Донеччини

6 медалей на чемпіонаті України U18 вибороли дзюдоїсти з Донеччини, фото-1

23 лютого в Києві відбувся перший з шести запланованих у 2024 році чемпіонатів України з дзюдо. У віковій категорії кадети та кадетки до 18 років змагалися понад 600 учасників із 23 регіонів України.

Від Донецької області виступили 19 спортсменів. З них на п’єдестал пошани зійшли шестеро – вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, представники Дружківської та Слов’янської міських громад.

За підсумками загальнокомандного заліку серед кадеток дзюдоїстки Донеччини посіли друге місце, відзначившись 2 золотими, 1 срібною та 1 бронзовою нагородами.

У ваговій категорії до 52 кг «золото» здобула Меланія Водянна, «срібло» – Єлизавета Ємельянова.

У категорії до 63 кг переможницею стала Людмила Вознюк, бронзовою призеркою – Вікторія Сотник.

У категорії +70 кг друге місце посіла Тетяна Соцька.

Серед кадетів до 18 років срібну медаль у ваговій категорії до 90 кг виборов Аркадій Самойлов.

Тренерами дзюдоїстів Донеччини, які стали переможцями та призерами чемпіонату України U18 у Києві, є Микола Ящук, Дмитро Ігнатенко та Інга Бобровська.