![](https://s.06242.ua/section/logo/upload/pers/15/logo.png?20240727)
12:28, 19 лютого
Велосипедист із Краматорського району став кращим спортсменом січня в Донецькій області
![Велосипедист із Краматорського району став кращим спортсме..., фото-1 Велосипедист із Краматорського району став кращим спортсменом січня в Донецькій області, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
По закінченню першого місяця 2024 року за результатами виступів атлетів Донеччини на всеукраїнських і міжнародних змаганнях визначено кращого представника олімпійських видів спорту.
Згідно з рішенням експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і з врахуванням голосування користувачів соціальної мережі Facebook перемогу в номінації здобув Анатолій Будяк – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту.
Вихованець Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, представник Лиманської громади став призером рейтингових змагань «Tour of Sharjah 2.2», що відбулися в Об’єднаних Арабських Еміратах за участю 160 спортсменів із понад 30 країн. За підсумками 5 етапів у індивідуальній загальній класифікації Будяк виборов бронзову нагороду, а також окремо був нагороджений «сріблом» на четвертому етапі гонки.
Кращим тренером Донецької області в січні 2024 року визнаний наставник Анатолія – заслужений тренер України з велоспорту Олексій Солнцев.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:07
22 липня
ТОП новини
live comments feed...