![](https://s.06242.ua/section/logo/upload/pers/15/logo.png?20240727)
20:58, 16 лютого
Книжки українських авторів про те, як говорити з дітьми про війну отримали бібліотеки Донеччини
Досвідчені експерти обрали для валізки найкращі книги, з якими дітям буде легше проживати травматичний досвід.
«Валізка з книжками» від Goethe-Institut Україна - це видання українських авторів, які були написані в останні два роки. Це книги про те, як правильно говорити з дитиною про війну. Про те, як пояснити маленькому читачу, що зараз відбувається, саме мовою дитини. Досвідчені експерти обрали для валізки найкращі книги, з якими дітям буде легше проживати травматичний досвід, керувати своїми емоціями та обговорювати те, що їх турбує, або ж просто занурюватися в історії та шукати в них опору. А ще у валізці є 2 розмальовки на основі однієї з дібраних книжок. Їх розробив міжнародний благодійний фонд Kateryna Biloruska Foundation.
Книжкові валізки від Goethe-Institut Україна отримали: Донецька обласна бібліотека для дітей; Центральна бібліотека, бібліотека-філія N5 ТМЦБ з бібліотеками-філіями; Будинок народних традицій смт Щербинівка Торецької громади; Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека; Маріупольська бібліотека ім. В.Г. Короленка; Великоновосілківська публічна бібліотека; Покровська бібліотека ім. Т.Г. Шевченка.
Також до 14 лютого бібліотеки Покровської, Олександрівської, Краматорської, Селидівської, Черкаської, Торецької, Гродівської, Мирноградської та інших громад запустили акцію «Подаруй бібліотеці українську книгу».
![Книжки українських авторів про те, як говорити з дітьми пр..., фото-1 Книжки українських авторів про те, як говорити з дітьми про війну отримали бібліотеки Донеччини, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Так, Олександрівська публічна бібліотека отримала від української письменниці, перекладачки, редакторки Катерини Міхаліциної авторські книги з автографом та видання, які вона перекладала, літературу від своїх користувачів.
Покровська бібліотека ім. Т.Г. Шевченка поповнила свої фонди 1000 примірниками книг за кошти місцевого бюджету, а також перемогла в щомісячному розіграші для бібліотек від видавництва «Ранок» та отримала дві книжки: «Товариство загублених рукавичок» та «Теплі історії зимової ночі».
Бібліотекам Краматорська Сергій Соколов, який є менеджером і підприємцем, військовим і волонтером, просвітником і педагогом, подарував науково-популярне видання «Історія в моментах. Україна/московія», яке присвячено загиблим в Іловайському котлі у 2014 році.
![Книжки українських авторів про те, як говорити з дітьми пр..., фото-2 Книжки українських авторів про те, як говорити з дітьми про війну отримали бібліотеки Донеччини, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Книжкову полицю від Дробишевської селищної бібліотеки – філії Публічної бібліотеки Лиманської громади із подарованих дитячих книжок було оформлено в Хабі для ВПО, Студії /«Творчі» у місті Гадяч Полтавської області.
Донецька обласна бібліотека для дітей, окрім валізки з книжками, отримала книги англійською мовою від ПЕН- Ukraine. Ця ініціатива є частиною програми Українського ПЕН «Незламні бібліотеки».
Прес-служба Донецької ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:07
22 липня
ТОП новини
live comments feed...