• На чемпіонаті світу в Японії 5 медалей вибороли сумоїсти з Донеччини
08:30, 11 жовтня 2023 р.

На чемпіонаті світу в Японії 5 медалей вибороли сумоїсти з Донеччини

З 5 по 9 жовтня в японській столиці Токіо відбувся чемпіонат світу з сумо серед дорослих і юніорів до 18 років. У складі збірної України на змаганнях гідно виступили три представники Донецької області та міста Бахмут, виборовши 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

Про це повідомляє управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Олександр Вересюк став чемпіоном світу в абсолютній ваговій категорії серед дорослих та зробив свій внесок у здобуття українськими сумоїстами «срібла» чоловічих командних змагань.

сумоїсти Донеччини в Японії

Єлизавета Моренко допомогла збірній України вибороти «золото» у жіночому командному турнірі.

Софія Рудковська відзначилася двома бронзовими медалями серед юніорів до 18 років – у особистому заліку у ваговій категорії 75 кг та в командних змаганнях.

Сумоїсти Донеччини є вихованцями тренерів КДЮСШ №1 міста Бахмут Олега Реви, Костянтина Статівкіна і Ольги Митник.

У загальнокомандному заліку чемпіонату світу серед дорослих сумоїстів Україна здобула впевнену перемогу, маючи в активі 8 золотих, 1 срібну та 1 бронзову нагороди.