• Призером Кубку України з греко-римської боротьби серед юнаків став спортсмен з Краматорська
06:38, 27 вересня 2023 р.

14-річний Владислав Залозний зайняв призове третє місце у своїй ваговій категорії до 85 кг на Кубку України з греко-римської боротьби. Змагання проходило у Мукачеві, де зібралися триста борців зі всієї країни. Журналістам «PRO100MEDIA» хлопець розповів, що боротьба була складною.

«Було важко тому, що на Кубку України були сильні спортсмени. Тим паче у мене не було можливості тренуватися постійно, через складну ситуацію в області, робив перерву на півроку. Наразі заняття поновив, займаюсь близько 2-х годин на день», – розповів юний спортсмен.

Тренери Сергій Васильченко та Євгеній Отечко відзначають цілеспрямованість хлопця. «На змаганні були найсильніші спортсмени зі всієї країни. Було 10 вагових категорій.

На таких великих змаганнях, такого рівня Владислав вдруге. Він дуже цілеспрямований хлопець», – розповідає один з тренерів Сергій Васильченко. Владислав планує стати майстром спорту, а далі займатися тренерською роботою. Попереду у спортсмена змагання за можливість представляти Україну на Чемпіонаті Європи.