![](https://s.06242.ua/section/logo/upload/pers/15/logo.png?20240727)
08:20, 4 вересня 2023 р.
Частину Горлівки взяли під вогневий контроль ЗСУ
![ЗСУ взяли під вогневий контроль частину Горлівки ЗСУ взяли під вогневий контроль частину Горлівки](https://news.dn.ua/upload/000/u1/b/7/vzjali-p-d-vognevii-kontrol-chastinu-gorl-vki-photo-big.jpg)
Українські військові зайняли ключові позиції біля міста.
За інформацією джерела, окупанти намагаються утримати контроль над залізницею біля Курдюмовки та Андреєвки, а також Озаряновки. Проте їхній підхід здається дивним, оскільки залізничний маршрут не є ключовим для подальших операцій.
Про це також повідомляє у своєму Telegram-каналі український військовий під псевдонімом «Бахмутський Демон».
«Висоти, з яких контролюємо трасу на Горлівку, давно наші, і щоб з них нас вибити, нових росіян кидають постійно на Кліщіївку і не тільки. Частина Горлівки також перебуває в зоні добивання наших сил, але так було давно», — пише боєць ЗСУ.
За його словами, українські військові стикаються з труднощами біля Берхівки, яку повністю контролювати поки що не вдається, але втрати російської сторони в цьому районі є значущими.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:07
22 липня
ТОП новини
live comments feed...