• Переможцями національного турніру стали мотокросмени з Донеччини
13:49, 7 червня 2023 р.

Переможцями національного турніру стали мотокросмени з Донеччини

Донеччани1 550b9

Нещодавно у Чернівцях відбувся відбувся Кубок України з мотокросу. Донецький регіон на турнірі представили спортсмени з Бахмутської, Покровської, Слов’янської та Краматорської міських громад.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Участь у турнірі взяли 96 мотокросменів із 19 регіонів України. Вони змагалися у різних вікових категоріях.

Здобутки мотокросменів

Донеччину на змаганнях представили шість спортсменів. За результатами особистого заліку перемоги здобули:

Софія Гініатулліна з Покровська — у класі «Жінки», Тимур Ляшенко зі Слов’янська — у класі «МХ2». «Бронзовим» призером у класі «85 куб см» став Гліб Жижкін із Покровська. Федір Шутько з Бахмута був четвертим в класі «Хобі МХ2». Павло Пілека з Краматорська став шостим серед ветеранів. Руслан Шутько з Бахмута посів сьоме місце серед ветеранів.

У командному заліку Кубку України збірна Донецької області «Молодь Донбасу» стала третьою.

Донеччани ef0d9

Збірна Донецької області «Молодь Донбасу» з мотокросу з нагородами змагань. Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

Зазначимо, що спортсменів із Покровської, Слов’янської, Краматорської та Бахмутської міських громад тренує Валерій Доценко.