• Переможцями та призерами XVIII літньої універсіади України стали легкоатлети Донеччини
20:58, 24 травня 2023 р.

0a9592743 n

0a9592743 n

19-21 травня у Львові відбулася XVIII літня Універсіада України з легкої атлетики, учасниками якої стали 364 спортсмени.

Низкою медалей на змаганнях відзначилися атлети Школи вищої спортивної майстерності Донецької області.

Оксана Долинчук здобула «золото», пробігши 800 метрів за 2 хвилини 9,81 секунд.

Ігор Гончар переміг у стрибках в довжину з результатом 7,60 метрів.

У чоловічій естафеті 4х100 м золоті медалі в активі Кирила Приходька та Олександра Сосновенка, а за підсумками жіночої естафети 4х100 м «золото» у Кристини Юрчук.

Також Кирило Приходько став бронзовим призером з бігу на 200 м із часом 21,80 секунд і Кристина Юрчук виборола «срібло» на 100-метрівці з бар’єрами (14,02 с).

Вадим Лонський був другим з бігу на 1500 м (3:48,41).

Валентина Демченко – срібна призерка в жіночій естафеті 4х400 м.

Артем Коноваленко посів 2 місце в потрійному стрибку (15,52 м) і 3 місце в стрибках у довжину (7,19 м).

Руслан Наумов здобув «бронзу» в бігу на 3000 м з перешкодами (9:19,05).

Підготували легкоатлетів Донеччини тренери Олександр Захожий, Олексій Кривошанов, Юрій Кузьменко, Володимир Ліщук, Ольга Лук’янова, Михайло Марченко, Тетяна Серорез, Костянтин Степанцов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію