
20:30, 22 травня
На окуповану Горлівку скоротили обсяг подачі води

Обсяг подачі води на окуповану Горлівку скоротили. Про це на прямому ефірі з мешканцями розповів «мер» міста Іван Приходько.
За його словами, «враховуючи обставини», згідно з рішенням так званого «Міжвідомчого оперативного штабу», обсяг води, що подається на місто, скоротився до 21 тисячі кубометрів.
«З огляду на рельєф міста вода в години подачі доходить не до всіх районів і на верхні поверхи. Також можна відзначити, що у водопостачальній організації спостерігається нестача персоналу, і організувати кілька бригад з регулювання запірної арматури неможливо», — заявив Приходько.
Раніше очільник угрупування «ДНР» Денис Пушилін повідомив, що щоденної подачі води населенню окупованої частини Донецької області до липня не буде.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:16
25 вересня
10:37
22 вересня
21:52
20 вересня
Оголошення
00:55, 21 вересня
14:55, 16 вересня
1
09:42, 15 вересня
16:27, 14 вересня
94
live comments feed...