• Головна
  • Що робити коли потрібно відшкодувати збитки?
Новини компаній
15:30, 2 жовтня 2022 р.

Що робити коли потрібно відшкодувати збитки?

Новини компаній

В житті виникають ситуації, коли людина потерпає від неправомірних вчинків інших осіб, природних умов, аварій та багатьох різних неприємних подій. Вони тягнуть за собою знищення чи зменшення майна, псування чи здешевлення його вартості, спричинення шкоди здоров’ю, життю та гідності постраждалого.

На сьогодні компенсація збитків актуальна тема в юриспруденції, яка потребує професіонального підходу кваліфікованих спеціалістів. Саме вони, спираючись на актуальне сьогодні законодавство та витяги, коректно сформулюють позови, допоможуть зібрати необхідну документацію та доказову базу, а також побудують стратегію відстоювання Ваших інтересів, що з великою вірогідністю допоможе виграти справу.

Які бувають збитки та що робити?

Під поняттям «збитки» розуміють грошову вартість пошкодженого чи знищеного майна, включно з додатковими витратами на його повну реставрацію чи відновлення, з урахуванням можливого неотриманого прибутку. Збитки бувають:

·         номінальними чи реальними;

·         прямими чи непрямими;

·         матеріальні або моральні.

Компенсація чи відшкодування завданої шкоди неможливе без правомірного доказу провини особи, що їх заподіяла. Винятком є випадки прямо обумовлені законом, у випадку заподіяння шкоди:

·         джерелом з підвищеною небезпекою.

·         рішенням, висновками чи діями попереднього судового розслідування.

В будь-якому разі, без кваліфікованої юридичної допомоги довести вину особи, що заподіяла шкоду, сформулювати причинно-наслідковий зв'язок, зібрати і обґрунтувати доказові матеріали, розрахувати розміри заподіяного лиха у справі самотужки дуже складно.

Що робити коли потрібно відшкодувати збитки?, фото-1

Юридичний спеціаліст побудує правильну стратегію у спорах стосовно відшкодування збитків, які спричинили втрату майна, завдання шкоди здоров’ю, життю чи особистості. А саме відшкодування шкоди в результаті:

·         Затоплення чи знищення в результаті пожежі житлових та нежитлових споруд та будь-якого майна.

·         Порушення договору та неналежне виконання зобов’язань, неякісне проведення робіт прописаних в документі.

·         ДТП, аварій на підприємствах.

·         Заподіяння шкоди здоров’ю чи життю внаслідок неправомірних вчинків та дій.

·         Знищення майна внаслідок стихійного лиха чи природних катаклізмів.

Відшкодувати збитки можливо у добровільному порядку на умовах взаємного договору у досудовому врегулюванні чи примусово, згідно з судовим наказом. Компенсація завданих збитків досить кропітка та складна справа, що потребує звернення до судової інстанції. Є справи які потребують кваліфікованого юридичного обґрунтування та постійного супроводу. Наприклад, арбітражний суд дуже часто може відмовити у відшкодуванні шкоди громадянину через некомпетентне викладення та збір доказової бази у справі та незнання позивачем необхідних специфічних умов, що потрібні для правового стягнення. В такому випадку Вам потрібен фахівець, який має спеціалізацію по справам саме арбітражного суду.

Чому варто довіряти свою справу юридичним професіоналам?

Справа з добровільним відшкодуванням не потребує звернення до судових органів, але консультація юридичного спеціаліста вкрай важлива. При мирних переговорах юрист буде захищати Ваші інтереси і допоможе досягти очікуваного результату. А от, коли особа, що заподіяла збитків відмовляється від відшкодування та вчиняє опір, то таку справу необхідно вирішувати за допомогою суду та юридичного супроводу.

На сьогодні проблеми з відшкодуванням майна дуже актуальні, тому, якщо Ви опинилися в скрутному становищу не зволікайте та звертайтеся по кваліфіковану допомогу, наприклад за посиланням https://satsyk.com.ua/ до адвокатськаої фірми Романа Сацика. фахівці нададуть компетентну консультацію у будь-якому комфортному для клієнта форматі. Відтепер звернутися за юридичною допомогою можливо онлайн, де клієнт отримає повноцінну розгорнуту відповідь. Якщо необхідно, то адвокат направить клієнту письмову відповідь у вигляді офіційного листа, що підтвердить правомірні дії потерпілої сторони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...