• Головна
  • Підготовка сайту до SEO: 14 пріоритетних завдань
Реклама
11:43, 19 березня 2017 р.

Підготовка сайту до SEO: 14 пріоритетних завдань

Реклама

Щоб домогтися великих успіхів у пошуковому просуванні сайту, важливо правильно підготувати його до цього, визначити завдання і розставити їх по пріоритету. Якщо все робити в хаотичному порядку, то, можливо, в кінці кінців ви отримаєте потрібний результат, але витратите при цьому набагато більше часу і коштів. Але може трапитися і так, що своєї мети ви не досягнете, саме з-за того, що на самому початку забули про щось важливе (а може бути, навіть не знали про це).

Звичайно, абсолютно точний план послідовності дій скласти не можна. Однак запропонований нами список виділяє найбільш важливі завдання з підготовки до сайту SEO, відсортовані за пріоритетом. Используя данные приоритеты smart-web сделали сео продвижение сайта стали более результативным. Отже, що ж в першу чергу потрібно зробити?
 

СПИСОК ПРІОРИТЕТІВ №1

Знайти і прибрати контент повторюваної

Ніщо не вбиває сайт швидше, ніж дубльований контент. Це заплутує пошукових роботів і виглядає як спам, тому ви не дочекаєтеся хорошого ранжирування. Позбавтеся від цієї проблеми в самому початку і почати з чистого аркуша.

Перевірити навігацію і зручність

Приділіть увагу архітектурі сайту і його дизайну, факторів UX: вам потрібно переконатися, що на сайті легко орієнтуватися і все інтуїтивно зрозуміло. Якщо ви відправляєте користувачів на сайт, який буде збивати їх з пантелику, вони не будуть на ньому довго затримуватися.

Переконайтеся, що ваш дизайн — чуйний

В минулому, можливо, цей пункт і не був таким пріоритетним, однак сьогодні оптимізація під мобільні пристрої має вирішальне значення. За даними Google, все більше і більше операцій пошуку здійснюється з телефонів, ніж з комп'ютерів, тому важливо переконатися, що ваш сайт виглядає гідно на маленьких екранах. Найбільш популярний і простий спосіб зробити це — використовувати чуйний (реагувати) дизайн.

14 завд1

14 завд1

Можливо, ви помітили, що перші, найбільш пріоритетні завдання стосуються безпосередньо роботи з самим сайтом. Перш ніж почати збирати трафік, необхідно повністю зробити сайт, щоб не виявилося так, що користувачі потрапляють на «недобудований», недороблений ресурс. Це приведе вас лише до втрати трафіку і відвідувачів, які не побажають повернутися знову. Важливо зрозуміти це.
 

СПИСОК ПРІОРИТЕТІВ №2

Налаштуйте Google Analytics і Google Webmaster Tools

Незважаючи на те, що вам можуть знадобитися відразу ці сервіси, їх має велике значення для швидкої і правильної індексації. Це може допомогти зрозуміти, що сайт реальний.

Перевірте, чи індексується сайт

Необхідно двічі перевірити, індексує Google ваш сайт і з'являєтеся ви в результатах пошуку. Щоб зробити це, зайдіть в свій аккаунт Google Webmaster Tools і натисніть на вкладку «Індекс Google» > «Статус індексування», щоб побачити загальна кількість проіндексованих сторінок. Переконайтеся, що ця цифра вірна!

Виконайте попереднє дослідження ключових слів

Складання семантичного ядра сайту вкрай необхідно для його просування. Також воно знадобиться для виконання перелічених завдань (таких як створення контенту та зворотних посилань).

Оптимізовуйтеся під локальний пошук

Чим раніше ви зареєструєтесь Google Places, тим краще. Звичайно, цей пункт найбільш цікавий тим, у кого є місцевий бізнес і він хоче залучити потрібних клієнтів. Однак зареєструватися може будь-яка компанія — це легко зробити і буде незайвим.

14 завд2

14 завд2

Почніть регулярно випускати якісний контент

Систематичне наповнення сайту хорошим контентом не тільки дає більше можливостей для індексації Google, але і допомагає заробити довіру, приваблює читачів. Вкажіть початковий ритм за допомогою публікації якісних статей — це все, що вам знадобиться на початковому етапі.
 

СПИСОК ПРІОРИТЕТІВ №3

Створюйте імідж і креативний контент

Після виконання попередніх пунктів можна задуматися над тим, щоб перейти на наступний рівень по створенню контенту. Дослідіть свою аудиторію, пишіть контент на популярні, обговорювані теми, доповнюйте його інфографікою, відеороликами, інтерв'ю і т. д.

Зміцнюйте зв'язки з авторитетними ресурсами

Природні посилання на ваш сайт з впливових джерел можуть допомогти отримати нових відвідувачів і багато репостов, а ваше ім'я може стати відомим широкій публіці.

Стежте за наповненням тегів title

При публікації статті, ви, можливо, написали простий заголовок, який видався вам вдалим і лаконічним. Тепер вам потрібно повернутися до всіх своїх статтях і оптимізувати їх. Це потрібно і для Google, і для відвідувачів. Перейдіть на цю сторінку, щоб дізнатися більше про заповнення тегів title.

14 завд3.jpg

14 завд3.jpg

СПИСОК ПРІОРИТЕТІВ №4

Почніть працювати над побудовою зворотних посилань

Багатьох людей здивує, чому цей пункт знаходиться так низько в списку пріоритетів, але запам'ятайте, що SEO робиться не заради зворотних посилань, а заради читачів. В першу чергу зосередитися на створенні зв'язків, якісного контенту і розумінні своєї аудиторії.

Використовуйте SEO-інструменти

Є безліч інструментів, які можуть допомогти в різних сферах просування. Цей пункт знаходиться в четвертому списку пріоритетів тому, що відразу визначитися з інструментами важко. Це буде набагато простіше зробити після виконання основних завдань.
 

СПИСОК ПРІОРИТЕТІВ №5

Слідкуйте за новинами світу SEO

Це неймовірно важливий пункт, однак читання хороших SEO-блогів може бути важко для новачка — він просто загубиться в огромі різноманітної інформації. Саме тому цей пункт стоїть нижче, ніж всі попередні, адже після того, як будуть пройдені перераховані вище кроки, орієнтуватися в темі SEO стане набагато легше.

Завершення

Звичайно, цей список не є повним. Є ще сотні дрібних речей, які ви можете зробити для просування свого сайту, але ми розповіли про найбільш важливих завданнях. Додаткові дії будуть залежати вже від вашої компанії (галузі, розміру, цілі), але даний список — відмінний приклад, з чого можна почати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПідготовкасайтудоSEO:14пріоритетнихзавдань
live comments feed...