Для якісного прання експерти з побутової хімії радять використовувати не лише якісні порошки та гелі, але й кондиціонери й ополіскувачі. Останні два типи виконують одні й ті ж самі функції, однак додаються на різних етапах прання. Кондиціонер-ополіскувач для білизни додають до спеціального відсіку пральної машини після завершення основного сеансу — тобто під час полоскання. Цей засіб також часто називають «кондиціонером-антистатиком».

Навіщо потрібен?

Використання ополіскувачів є особливо актуальним для одягу із синтетичних матеріалів, який зазвичай сильно електризується під час носіння. Вони суттєво знижують цей ефект, що викликає неприємні відчуття. Додаткові переваги цих засобів полягають у тому, що:

  1. речі стають більш м'якими;
  2. створюється додатковий захисний шар від бруду;
  3. вони отримують приємний аромат і забезпечують відчуття свіжості протягом тривалого часу;
  4. волокна тканини не руйнуються в процесі сушіння;
  5. одяг стає набагато легше прасувати.

Далі ми розкажемо про те, які аспекти важливо враховувати, вибираючи ополіскувач для білизни. Image

Бренд

Якісне ополіскування із досягненням бажаних ефектів можуть забезпечити лише речовини для прання від перевірених виробників. Ми рекомендуємо використовувати ополіскувачі для білизни Lenor, Silan, Frosch, Nature Love Mere.

Склад компонентів

Вважається, що в кращих засобах міститься від трьох до п’яти хімічних складових. Рекомендуємо відмовлятися від продуктів із написом «ідентичний натуральному» на упаковці. Вони можуть містити шкідливі хімічні компоненти, такі як бензил ацетат, терпінеол або хлороформ. Краще вибирати ополіскувачі з натуральними екстрактами в якості ароматизаторів та вмістом поверхнево-активних речовин не більше 5%. Неякісні підробки зазвичай мають різкий хімічний запах. До речі, чим більше піни утворює засіб, тим менш ефективним він є. Це пов'язано з великою кількістю води в складі, що також негативно впливає на термін зберігання.

Вигляд

Сьогодні на ринку представлені кондиціонери-ополіскувачі у вигляді:

  1. рідини різної консистенції;
  2. таблеток;
  3. гранул.

Врешті решт, у якому вигляді ви використовуєте ополіскувач, головне щоби він ефективно виконував свої функції і був повністю безпечним для шкіри людини.

Призначення

В асортименті виробників є кондиціонуючі засоби для різних видів тканин, а також універсальні ополіскувачі для щоденного прання. Звертайте увагу на написи на етикетках — «для бавовни», «для шовку», «для синтетики», «для всіх типів тканин». Крім того, є спеціальні засоби-антистатики для кольорових і білих речей. Інші важливі аспекти Під час полоскання слід додавати об'єм ополіскувача, рекомендований виробником. За умови надлишкової кількості засобу захисна плівка буде занадто щільною, що створює неприємні відчуття під час носіння одягу. Якщо його недостатньо, є велика вірогідність того, що він не спрацює потрібним чином.