Логічніше за все, при поломці ноутбука, було б спочатку його оглянути самостійно в межах власної компетенції, подзвонити знайомому програмісту – проконсультуватись з ни або ж віддати в ремонт, якщо відновити працездатність ноутбука самостійно поза межами ваших знань і умінь. Природно, чим менше Ви знайомі з пристроєм ноутбука, тим раніше слід звернутися до фахівців.

Чому звернутися до фахівців вигідніше?

У своїй більшості, майстерні по ремонту ноутбуків за первинну діагностику грошей не беруть. Діагностика це вид операції, яку в сервісному центрі проводять для визначення ремонтопридатності, а також для поліпшення якості взаємодії з клієнтами: уточнюються терміни ремонту, орієнтовну вартість, що покращує імідж і робить сервіс більш привабливим.

А хороша репутація, як всім відомо, в наш час коштує чимало)

Найбільш поширенні причини несправності ноутбуків:

- вигоряння контролера USB-портів. Як правило, це відбувається з бюджетними моделями і є наслідком відсутності ключа захисту порту в стандартному чіпсеті материнської плати. Звісно що, виною тому є бажання виробника максимально заощадити, і пересічний користувач нічого з цим вдіяти не може;

- клавіатура, яка зіпсувалася після потрапляння на неї рідини. 30% клієнтів приходять в сервісні центри саме з цією проблемою. Користувачам не слід залишати чай, каву, воду та інші напої поруч з ноутбуком. Звичка тримати рідини поруч з пристроєм, так чи інакше призведе до заливання клавіатури;

- проблеми з капелюшками клавіш, які або ламаються, або не тримаються в гнізді. Причиною може бути, як невисока якість матеріалу, з якого зроблена клавіатура, так і звичка користувача надмірно сильно натискати на клавіші;

- поломка блоку живлення. Практично завжди причиною виходу з ладу цього елементу стає його низька якість;

- розбита матриця - це теж кожен десятий випадок поломки. Користувачу треба дуже постаратися, щоб домогтися такого ефекту. Але досить забути на клавіатурі невеликий предмет і закрити кришку. При такому натисканні матриця не витримає.

А взагалі краще не жартувати, адже ноутбук – це назамінний помічник в роботі та й взагалі недешева річ, тому при будь-якій поломці краще звертатись до майстрів, котрі проведуть діагностику, виявлять поломку та зекономлять Ваші час та гроші.

Сервісний центр RebootService пропонує повний спектр послуг з ремонту ноутбуків та стаціонарних комп’ютерів, деталі на нашому сайті reboot-service.com.ua/.