Цистерну із паливом в окупованій Горлівці уразили сили безпілотних систем

<em>Дим від вибуху. Фото ілюстративне: iStock</em>

Про це повідомвів командувач СБС Роберт Бровді на позивний "Мадяр".

Вражена цистерна з ПММ у населеному пункті Горлівка, Донецька область, 20 ОБр СБС «К-2», повідомив "Мадяр".