За державну зраду засудили до 15 років за ґратами суддю з Горлівки

Колишнього суддю з Горлівки засуджено до 15 років ув’язнення за вчинення державної зради та колабораційної діяльності. Прокурори Донецької обласної прокуратури забезпечили публічне обвинувачення у справі щодо ексслужителя Феміди, який перейшов на бік росії та був “перепризначений” путіним.

Про це повідомили у пресслужбі Відділу інформаційної політики Донецької обласної прокуратури пише Антикризовий медіа-центр.

Відомо, що у 2015 році, працюючи суддею Калінінського райсуду Горлівки, чоловік зрадив Україну, перейшовши на бік окупантів. Він обійняв посаду “судді центрально-міського міжрайонного суду горлівки днр”. Після восьми років роботи на ворога його “перепризначили” наказом президента росії.

“Перебуваючи на посаді, він ухвалює вироки, які мають не правовий, а каральний характер, таким чином перетворює правосуддя на інструмент тиску. Чоловік у своїй роботі спирається на норми законодавства держави-агресора. Його діяльність спрямована на закріплення влади окупантів, легітимацію їхніх протиправних дій та систематичне обмеження прав і свобод українців”, — ідеться в повідомленні.

Суд визнав чоловіка винним за частинами 1, 2 статті 111 (державна зрада) та частиною 7 статті 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді 15 років за ґратами з конфіскацією майна. Додатково його позбавлено права обіймати будь-які посади в органах державної влади та місцевого самоврядування на термін 10 років.

Колишнього суддю було звільнено з посади в Україні, і наразі він перебуває у розшуку. Досудове розслідування у справі проводило Територіальне управління Державного бюро розслідувань у Краматорську.