Учениця Родинської музичної школи Покровського району з Донеччини Юлія Андрющенко виборола І місце на VII Міжнародному конкурсу мистецтв «Yula Spring Fest».
Як повідомляє Укрінформ, про це у Телеграмі повідомила Покровська міська військова адміністрація та опублікувала відповідне відео про переможницю.
«Золото міжнародного конкурсу – І місце VII Міжнародного конкурсу мистецтв «Yula Spring Fest» – ще одне досягнення учениці Родинської музичної школи Юлії Андрющенко. Дівчина попри евакуацію продовжує дистанційне навчання у рідному закладі та регулярно виборює призові місця на змаганнях різного рівня», - йдеться у дописі під відео.
Зазначається, що Міжнародний конкурс проходив у дистанційному форматі і зібрав сотні учасників. Юлія Андрющенко виконувала народну пісню на слова Тараса Шевченка «По діброві вітер віє».
У міськраді уточнили, що ця дівчина наразі перебуває в евакуації за кордоном і продовжує вчитися у 8 класі сольного співу Родинської музичної школи, її викладачка сольного співу Лідія Звєрєвадуже тепло відгукується про свою підопічну.
Сама Юлія каже що її улюблений напрямок – академічний спів і вона мріє вступити до музичної академії.