• Переможцем Кубку України зі стрибків у воду став спортсмен з Донеччини
08:39, 12 квітня

Переможцем Кубку України зі стрибків у воду став спортсмен з Донеччини

Спортсмен з Маріуполя Донецької області став переможцем Кубку України зі стрибків у воду, який відбувався з 1 по 6 квітня в Києві.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Він зібрав 50 учасників із 7 регіонів і столиці держави. Маріуполець Станіслав Оліферчик – переможець Кубку України зі стрибків у воду

Донецьку область на змаганнях представив майстер спорту України міжнародного класу Станіслав Оліферчик з міста Маріуполь.

У стрибках з 1-метрового трампліну серед чоловіків Станіслав здобув золоту медаль з результатом 342,45 балів.

Також спортсмен посів четверте місце в стрибках з 3-метрового трампліну, показавши результат 365,65 балів.