• Нагороди на чемпіонаті України з айкідо отримали спортсмени з Донеччини
13:44, 22 березня

Нагороди на чемпіонаті України з айкідо отримали спортсмени з Донеччини

16-17 березня у Києві відбувся чемпіонат України з айкідо, де взяли участь 13 команд і 127 спортсменів. Від Донецької області було 10 учасників, які вибороли 2 золоті, 3 срібні та 6 бронзових медалей.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Серед дорослих «срібло» здобули Микола Шолковий і Тетяна Синиця, які представляють Краматорську міську громаду.

У віковій групі молодь Костянтин Бутко (Слов’янська громада) посів перше та друге місця, Артем Мулахметов (Слов’янська громада) двічі став третім, Владислав Ковригін (Краматорська громада) був двічі четвертим.

Серед юніорів Даніїл Іванчук (Краматорська громада) став бронзовим призером, Остап Бутко (Слов’янська громада) посів четверте місце. Нагородили переможців грамотами й медалями Федерації Айкідо України.