Не пожалкувати своїх грошей на дійсно добротні та якісні меблі - це дуже грамотне використання сімейного бюджету. Коли Ваші меблі знаходяться в хорошому стані, Ви зможете насолоджуватися їх функціональністю протягом багатьох років. Міцність і довговічність обраних предметів залежить від матеріалу з якого вони зроблені, як вони були зроблені і як експлуатується. У цій статті ми перерахуємо чинники, які впливають на тривалість життя меблів, придбати які у будь-який зручний для Вас час можна в інтернет-магазині Meblis.ua.

Матеріал, який був використаний для створення меблів, дуже сильно взаємопов'язаний з міцністю і довговічністю готового продукту. Деревина листяних порід є вихідцем з дерев, таких як дуб, вишня, береза, клен і червоне дерево. Вони вважаються одними з найнадійніших, такі меблі відмінно будуть служити навіть після можливих механічних пошкоджень. При належному догляді, меблі зроблені з м'якого дерева, такого як сосна і кедр, так само можуть слугувати Вам багато років. М'які меблі з дерева з часом можуть отримати подряпини і невеликі вм'ятини, але пошкоджені ділянки без проблем можна замінити і тим самим тримати Ваші меблі у відмінній формі довгий час. Меблі, виготовлені зі сталі та інших металів, так само розроблені для того, щоб суттєво подовжити термін їх експлуатації. Коли такі матеріали поєднуються з деревом, це додає витривалості і надійності до різних температурних режимів і рівнів вологості.

Майстерність є одним з важливих нюансів. Вона полягає у якості збірки меблів. Наприклад, всі частини антикварних меблів зроблені вручну. На відміну від цвяхів і шурупів, які використовують сьогодні, при створенні антикварних елементів використовують шипи або "Ластівчине хвостики". Паз і шип, це коли один елемент вставляється в інший елемент і закріплюється на місці. Це дуже простий метод, але обіцяє чудову міцність. Коли два або більше паза з'єднуються разом - виходить дуже міцна і надійна конструкція. За допомогою такої техніки досягається високий рівень естетики в зовнішньому вигляді меблів, і робить їх дуже красивими. За методом складання можна багато чого сказати про якість фурнітури. Шліфування, фарбування і оздоблення так само мають важливе значення. Шліфування надає меблевим атрибутам додаткову гладкість, яка виключає подряпини і дрібні щілини, де може накопичуватися волога або пил. Фарбування захистить матеріал від зовнішніх чинників, які можуть призвести до пошкодження поверхні меблів. Якісне покриття також вбереже їх від таких неприємностей, як волога і бруд. Частота використання меблів безпосередньо впливає на те, як же довго вони будуть служити.

Елементи обстановки, які використовуються щодня, отримують більше подряпин, переносять різні температурні режими і можуть підпадати під вплив інших зовнішніх факторів. Меблі, які використовуються часто, як правило більш схильні до пошкодження і псування. Елементи меблювання, які часто використовуються, наприклад, стільці і ліжка вимагають більшого догляду. Так само варто звернути увагу на меблі, які мають рухомі елементи: знімні частини, полки, ящики та інші деталі. Регулярна суха чистка дозволить Вам продовжити строк експлуатації того чи іншого різновиду меблів. Особливо це стосується диванів, крісел та пуфів. Для виробів із натуральної деревини радимо уникати контакту з гарячими або холодними об'єктами. При виявленні дрібних тріщин або щілин потрібно відразу ліквідувати такі інциденти, щоб не допустити вагоміших ушкоджень надалі. Ви можете зробити це самостійно, або звернутися за допомогою до професіоналів. Вироби із ДСП або МДФ краще протирати сухою ганчіркою або вологою серветкою. Не слід при цьому користуватися засобами для догляду за дерев’яними поверхнями, бо вони можуть пошкодити ламінат, яким вкриваються меблі, зроблені із аналогів масиву. Сподіваємося Ви знайшли для себе кілька корисних порад в цьому матеріалі, не лінуйтеся доглядати за Вашими меблями і вони прослужать Вам довго та надійно!